اطلاعیه ها و اخبار آموزشی

اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (.Ph.D ) نیمه متمرکز و جداول زمانبندی انجام مصاحبه دانشکده محیط زیست

اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (.Ph.D ) نیمه متمرکز و جداول زمانبندی انجام مصاحبه دانشکده محیط زیست


(اطلاعیه شماره ۱)
 
اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (.Ph.D ) نیمه متمرکز
 
سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹
 
ضمن عرض تبریک به داوطلبانی که در مرحله اول آزمون دکتری تخصصی موفق گردیده‌اند بدینوسیله به اطلاع می‌رساند: دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در «شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی نیمه متمرکز» و دستور العمل سازمان سنجش آموزش کشور از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در مقطع دکتری تخصصی (.Ph.D ) اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید.
 
ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز شنبه مورخ ۲۹/‏۰۶/‏۱۳۹۹‬ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ خواهد بود و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع آموزش دانشگاه به آدرس ems1.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.
 
تاریخ مصاحبه تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (.Ph.D)، از روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ مطابق با جدول برنامه زمانبندی دانشکده (پیوست اطلاعیه) صورت می‌گیرد.
 
توجه: انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان تنها یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت داوطلبان در بازه تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی‌باشد.
 
شایان ذکر است کلیه داوطلبان موظف به ثبت نام الکترونیکی در هر یک از کد رشته محل‌های دارای حد نصاب در تاریخ‌های مقرر در سایت مذکور می‌باشند. در صورت عدم ثبت نام الکترونیکی از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.
 
نکته مهم: داوطلبان لازم است جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه و سایت پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نمایند.
 

جدول زمانبندی دانشکده محیط زیست

 

راهنمای برگزاری مصاحبه دکتری به شیوه الکترونیکی

 

زمان بندی جزئی مصاحبه متقاضیان دوره دکتری:

 

مهندسی محیط زیست، آب و فاضلاب

مهندسی محیط زیست، آلودگی هوا

مهندسی محیط زیست، منابع آب

مهندسی محیط زیست، مواد زائد جامد

مهندسی سیستم های انرژی

مهندسی سوانح طبیعی

برنامه ریزی و محیط زیست