اطلاعیه شماره 2: نحوه ثبت نام الکترونیکی معرفی شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران سال ۱۴۰۲ جهت شرکت در ارزیابی آموزشی و پژوهشی

اطلاعیه شماره 2: نحوه ثبت نام الکترونیکی معرفی شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران سال ۱۴۰۲ جهت شرکت در ارزیابی آموزشی و پژوهشی


پیرو اطلاعیه شماره1، بدینوسیله ضمن عرض تبریک به داوطلبان محترم پذیرفته شده مرحله اول آزمون دکتری تخصصی (Ph.D.) و دستیاری دامپزشکی سال 1402، بدینوسیله به اطلاع آن دسته از دواطلبانی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت ارزیابی آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) به دانشگاه تهران، معرفی شده‌اند، می‌رساند:

  • ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز دوشنبه مورخ 1402/3/1 لغایت روز سه شنبه مورخ 1402/3/9 خواهد بود و داوطلبان می‌توانند جهت ثبت نام به آدرس ems1.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.
  • ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون (مصاحبه) از روز سه شنبه مورخ 1402/3/16 لغایت روز دوشنبه مورخ 1402/3/29 مطابق با جدول برنامه زمانبندی مصاحبه برگزار می‌گردد.
  • ضروری است داوطلبان گرامی جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از مکان و زمان دقیق مصاحبه به سایت دانشکدگان  دانشکده / پردیس / مرکزمؤسسه مربوط مراجعه نمایند.

نکات مهم:

  1. انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی گردیده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی‌باشد. شایان ذکر است داوطلبانی که به دلیل تداخل زمان مصاحبه با دانشگاه دیگر، قادر به حضور در جلسه مصاحبه این دانشگاه نمی‌باشند بلافاصله با ارائه مستندات لازم، جهت انجام مصاحبه با پردیس/دانشکده ذیربط هماهنگی و پیگیری لازم را به عمل آورند.
  2. ثبت نام الکترونیکی در هریک از کد رشته محلهای معرفی شده از سوی سازمان سنجش، برای شرکت در مصاحبه الزامی است و کلیه داوطلبان موظفند در تاریخ‌های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه ثبت نام نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه در کد رشته محلی که ثبت نام ننموده‌اند محروم خواهند شد.
  3. ضروری است داوطلبان گرامی جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه Academics.ut.ac.ir و سایت دانشکدگان  دانشکده / پردیس / مرکز / مؤسسه مربوط مراجعه نمایند.

 

با آرزوی موفقیت

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

اداره کل خدمات آموزشی

 


آرشیو اطلاعیه های آموزشی

نمایش 1 - 10 از 281 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 29