اطلاعیه پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره کارشناسی ارشد و دکتری (Ph.D ) به شیوه استاد محور سال تحصیلی 1403-1402

اطلاعیه پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره کارشناسی ارشد و دکتری (Ph.D ) به شیوه استاد محور سال تحصیلی 1403-1402


دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی با استناد به آئین نامه‌های ۳۷۹۶۰۲/ ۳ مورخ ۱۸/‏۱۲/‏۱۴۰۱ شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در چارچوب نظام آموزش عالی و به منظور انجام پژوهش‌های مورد نیاز کشور در کلیه رشته‌هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارد به صورت مازاد بر ظرفیت و بنا به تقاضای اساتید محترم راهنما با رعایت کامل مقررات مربوط، دانشجو می‌پذیرد.

ضروری است متقاضیان در صورت احراز شرایط (طبق شیوه نامه) نسبت به مکاتبه با اساتید دانشگاه تهران از طریق پست الکترونیکی مندرج در وبگاه دانشکدگان/ ‏دانشکده/ مرکز/ مؤسسه و‏ پردیس‌های اقماری و یا جلسات حضوری با ایشان نسبت به ارائه مدارک و ثبت درخواست اقدام نماید. زمان اجرای این فرآیند از تاریخ ۰۱/‏۰۳/‏۱۴۰۲ لغایت ۱۵/‏۰۴/‏۱۴۰۲ خواهد بود.

** تذکرات مهم

  • در سال جاری امکان فراخوان پذیرش از طریق ثبت نام الکترونیکی در سامانه وجود ندارد. لذا معرفی از طریق بررسی استاد میزبان خواهد بود.
  • رشته/گرایش تحصیلی مورد درخواست متقاضی باید در بین رشته-گرایش‌های تحصیلی مندرج در دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۴۰۲ باشد.
  • پذیرش نهایی متقاضیان منوط به تأیید سایت نان و سازمان سنجش آموزش کشور است.

خواهشمند است در صورت بروز هرگونه مشکل یا رفع ابهام، جهت پاسخگویی سوالات احتمالی در خصوص شیوه نامه به آدرس ایمیل Talent@ut.ac.ir مکاتبه و یا در روزهای کاری از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۵ با شماره تلفن ۶۱۱۱۳۲۰۵ دفتر استعداد درخشان دانشگاه تماس حاصل فرمائید.

 


آرشیو اطلاعیه های آموزشی

نمایش 1 - 10 از 293 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 30