نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در باره ما-آموزشهای آزاد

در باره ما-آموزشهای آزاد


دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران فعالیت خود را از دهه 50 شمسی اغاز کرده است. این دانشکده در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی فعالیت های ارزنده ای را تا کنون ارائه نموده است. تنها دانشکده تحصیلات تکمیلی محیط زیست در کشور عهده دار تربیت دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف مرتبط با موضوعات زیست محیطی است.
این دانشکده با دارابودن نزدیک به نیم قرن تجارب آموزشی و پژوهشی و بهره برداری از امکانات بسیار گسترده دانشگاه تهران مسئولیت ملی خود در برگزاری دوره های اموزشی را به خوبی ایفا نموده است.
این دانشکده با دارا بودن حدود 80 نفر پرسنل تمام وقت، 2000 متر بنای آموزشی و دهها کلاس آموزشی، چندین سایت کامپیوتری، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز برای برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت را فراهم نموده است. 
همزمان با برگزاری دوره های رسمی فوق، بخش آموزش های آزاد دانشکده دوره های کوتاه مدت و بلندمدت در زمینه های مختلفی را برگزار می کند؛ به نحوی که تا کنون بیش از هزار دوره آموزشی در این دانشکده برگزار شده است.
این دوره ها بصورت اختصاصی و یا عمومی برای افراد حقیقی و حقوقی در سطح کشور اجرا می شود. به نحوی که نه تنها دوره های مورد نیاز دانشجویان رشته های مختلف، بلکه دوره های اختصاصی برای سازمان های دولتی و خصوصی متعددی اجرا می گردد.
 
بخش آموزش های آزاد در طی فعالیت خود هزاران نفر از کارشناسان و مدیران کشور را از بیش از چهارهزار سازمان و شرکت صنعتی و خدماتی آموزش داده است. در سال جاری نیز با ارائه بیش از صدها عنوان دوره آموزشی، تلاش در حرکت به سمت تحقق چشم انداز خود می نماید.