آرشیو اخبار

نمایش 1 - 10 از 288 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 29

اخبار دانشکده

سخنرانی وزیر امورخارجه آلمان در دانشگاه تهران

سخنرانی وزیر امورخارجه آلمان در دانشگاه تهران


 

اطلاعیه تکمیلی شماره 1

مدیر کل برنامه ریزی و همکاریهای بین المللی دانشگاه تهران

به استحضار می رساند جناب آقای دکتر اشتاین مایر، وزیر محترم امور خارجه آلمان، در رأس هیاتی عازم ایران هستند و طبق برنامه ریزی به عمل آمده قرار است در روز یکشنبه 26/7/94 در برنامه ای که در محل کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد تشکیل می شود حضور بهم رسانند. خاطر نشان می سازد برنامه مورد نظر با تشکیل سه کارگاه آموزشی از ساعت 8:30 الی 10:30 و نیز پانل تخصصی و پرسش و پاسخ با حضور وزیر امورخارجه آلمان از ساعت 10:30 الی 12 خواهد بود. این برنامه با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران و دانش آموختگان دانشگاه های آلمان در ارتباط با آموزش و توسعه ‍پایدار و تعاملات دانشگاهی و ارتباطات بین المللی و نیز بورسیه‌های دانشگاهی و حمایت‌های پژوهشی انجام خواهد شد.

از دانشجویان علاقمند و اساتید محترم و گروه‌های دانشجویی علاقمند به شرکت دعوت میشود با هماهنگی در صورت تمایل در جلسه مذکور شرکت فرمایند. 

اطلاعیه تکمیلی شماره 2

پیرو اطلاعیه شماره 1 در خصوص مراسم مرتبط با کشور آلمان در روز یکشنبه، 26/7/94، در دانشگاه تهران و نیز برگزاری سه کارگاه آموزشی به استحضار می رساند: درب های تالار علامه امینی جهت برگزاری کارگاههای آموزشی رأس ساعت 8:30 دقیقه بسته خواهند شد. بنابراین مقتضی است پیش از زمان یاد شده، مدعوین و علاقمندان به حضور در کارگاههای مربوطه در محل حضور یابند که انشاءالله بتوانند از کارگاههای مربوطه بهره مند گردند.

دفترمعاونت پژوهشی دانشکده محیط زیست