اطلاعیه ها و اخبار آموزشی

شروع دوره تحصیلی دانشجویان جدیدالورود دوره‌های کارشناسی ارشد یادگیری الکترونیکی (دوره مجازی)

«شروع دوره تحصیلی دانشجویان جدیدالورود دوره‌های کارشناسی ارشد یادگیری الکترونیکی (دوره مجازی)»

 

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی ارشد دوره‌های الکترونیکی (مجازی) نیمسال تحصیلی ۱-۹۸-۹۷ به اطلاع می‌رساند، دوره تحصیلی این گروه از دانشجویان، با برگزاری "دوره آشنایی با فضای یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران" آغاز خواهد شد...

جهت شرکت در این دوره لازم است مراحل زیر طی شود:


۱- ورود به سیستم آموزش الکترونیکی و فعال سازی حساب کاربری
تذکر ۱: با توجه به لزوم داشتن شماره دانشجویی جهت ورود به سیستم، در صورتی که شماره دانشجویی خود را در فرایند ثبت نام الکترونیکی دریافت ننموده‌اید می‌توانید از کارشناس دانشکده آن را دریافت کنید.
تذکر ۲: ورود به سیستم آموزش الکترونیکی برای کلیه دانشجویان جدیدالورود نیمسال تحصیلی ۱-۹۸-۹۷ که ثبت نام الکترونیکی و حضوری را تا روز شنبه مورخ ۲۴ شهریورماه انجام داده‌اند و نقص پرونده و مشکل شهریه ندارند از روز دو شنبه مورخ ۲۶ شهریورماه ساعت ۱۰ صبح میسر می‌باشد.
تذکر ۳: دانشجویانی که پس از تاریخ ذکر شده (از تاریخ ۹۷/۰۶/۲۶ تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱)، نسبت به تکمیل روند ثبت نام اقدام می‌نمایند، ۷۲ ساعت کاری پس از ثبت نام می‌توانند وارد سیستم شوند.

۲- شرکت در دوره آشنایی با فضای یادگیری الکترونیکی دانشگاه:
۱-۲- ورود به پرتال مرکز به آدرس: utec.ut.ac.ir
۲-۲- کلیک بر روی عنوان آشنایی با فضای یادگیری الکترونیکی مرکز در صفحه پرتال
۳-۲- وارد نمودن کلید ثبت نام درس elstudent97

• پذیرفته شدگان گرامی دوره‌های کارشناسی ارشد یادگیری الکترونیکی سال ۱۳۹۷، برای دریافت پاسخ پرسش‌های خود ابتدا به صفحه پرسش‌های عمومی ویژه متقاضیان به آدرس http://utec.ut.ac.ir/web/offering/203 مراجعه نمائید در صورت عدم دریافت پاسخ، سوال خود را از قسمت تماس با ما در وب سایت مرکز به آدرس http://utec.ut.ac.ir/web/utec/27، بخش درخواست جدید با واحد آموزش‌های رسمی الکترونیکی مطرح نمائید.

حداکثر ۴۸ ساعت پس از طرح سوال، پاسخ شما در همان قسمت داده خواهد شد.


توضیحات بیشترجهت شرکت در «دوره آشنایی با فضای یادگیری الکترونیکی دانشگاه»:

http://utec.ut.ac.ir/web/utec/home/-/tagged_content/7Yee/id/14258312

 

اداره آموزش دانشکده محیط زیست